رفتن به نوشته‌ها

دانلود رایگان کتاب زندگی سبز نوشته ی مصطفی الباجی

زندگی سبز

 

کتاب زندگی سبز نوشته ی مصطفی الباجی، به افرادی توصیه می شود که قصد دارند کنترل زندگی خودشان را به دست گیرند. بعضی ها هستند که فکر می کنند آرامش ندارند و نسبت به خودشان و آینده شان بدبین هستند. این افراد نیاز به کمک و مشاوره ای هستند که بتوانند به حالت طبیعی خود برگردند و نسبت به خود و آینده ی خود خوشبین شوند.

به کمک این کتاب و نکات و پیشنهادهایی که در اختیارتان می گذارد، خواهید توانست شرایط زندگی را به نفع خود تبدیل کرده، سپس این امکان را نیز به شما می دهد که به آرامش دست یابید و اهدافتان را محقق سازید.

در بخشی از کتاب زندگی سبز می خوانیم:

همه ما به دنبال اصلاح اعمال و رفتار خود در طول زندگی 60 – 70 ساله ی خود هستیم. بعضی با روش صحیح به رفع اشکالات و نواقص خود می پردازند و در آخر نتیجه ی خوبی بدست می آورند. و برخی دیگر شکست می خورند. چرا؟ همه ما رویاهایی در سر داریم و می خواهیم از زندگی لذت ببریم. در زندگی همه ی ما زمان هایی وجود داشته که برای رسیدن به آنچه حقیقتاً طالب و سزاوار آن هستیم، اندیشه و طرح هایی را در سر پرورانده ایم.

اما در رویارویی با مشکلات زندگی و دست وپنجه نرم کردن با سختی ها از اهداف و رویاهای خود دور می مانیم. من یک نوجوان 17 ساله هستم نمی خواهم این دوره ی سنی با ارزش و آینده ساز خود را تباه کنم. می توانم از همین حالا شروع کنم ویاد بگیرم برنامه ریزی را وارد زندگی روزانه ام کنم.

چون می دانم آینده ی روشنی در انتظار من است و این همان مثبت اندیشی است که به تنهایی کافی نیست و نیازمند پشت کار و عمل است. هرگز فراموش نکنید که امید و مثبت اندیشی یک شروع عالی است و این درس اول کتاب است. همه ی ما خواهان تغییرات مثبت هستیم در حالی که تنها عده ی بسیار کمی از ما با انتخاب شیوه درست زندگی کردن می توانیم به خواسته ی خود برسیم

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید

منتشر شده در کتاب

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *